Bratr Susan Boyle prásknul, že stále strádá a není šťastná!

20. června 2010 v 20:41 |  Zajímavosti


 
Mohlo by se zdát, že sedmačtyřicetiletá zpěvačka Susan Boyle má po letech odříkání vše, na co si vzpomene. Úspěch, o jakém se ji nesnilo, spoustu peněz a hordy fanoušků po celém světě.

Co chce víc?

Podle slov svého bratra Gerryho slavná Skotka Susan Boyle přeukrutně touží po lásce. Přímo zoufale touží najít někoho, s kým by sdílela svůj život, jeho radosti i strasti. "Susan leží svět u nohou, má peníze, ale to všechno pro ni neznamená vůbec nic. Jediná věc, kterou chce víc než co jiného, je láska," řekl o své slavné sestře. "Samozřejmě, že rodina tu pro ni bude stále, ale to není to samé, jako mít svého životního partnera," dodal.

"Chlupatý anděl" ji zraňuje

Gerry Boyle míní, že pokud se milostný život Susan v nejbližší době konečně někam "nepohne", bude to mít pro ni zlé důsledky. "Snažím se ji přivést na jiné myšlenky, ale je to těžké," prozradil dále bratr. Zpěvačka se údajně nemůže zbavit pocitu, že ji svět považuje jen za jakousi atrakci, co muže odpuzuje. "Ví o tom, že jí někteří přezdívají 'chlupatý anděl' a velmi ji to zraňuje," uzavřel. Susan Boyle, která se proslavila prostřednictvím soutěže Britain's Got Talent a sociálních sítí, natočila zatím jedno studiové album I Dreamed a Dream, které několik týdnů kralovalo britskému albovému žebříčku Billboard 200 a nadále se pohybuje v první desítce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama