Prince Williama a Harryho počůrala vyděšená krajta

17. června 2010 v 20:26 |  Zajímavosti


Britští princové William a Harry s krajtou písmenkovou
zdroj: profimedia.cz Britští princové William a Harry s krajtou písmenkovou
aktualizováno 16.06.2010, 11:26 | 16.06.2010, 13:07 | tn.cz / Korzo
Charitativní zastávka na cestě do Jižní Afriky přinesla následníkům britského trůnu trapný zážitek.
Většina lidí znervózní, když se má setkat s královskou rodinou. Ani had, kterého si kolem krku omotali britští princové William a Harry, neudržel nervy na uzdě a prince pomočil.

Krajta písmenková z rezervace Mokoloda v Botswaně se hrůzou pomočila, když ji měli princové omotanou kolem krku. Většina "proudu" šla ale naštěstí těsně vedle.


"Čůrá, zdá se, že je uvolněná," řekl s anglickým klidem starší z bratrů, sedmadvacetiletý William, který si chování plaza špatně vyložil.

ČTĚTE TAKÉ:

Když měl pětadvacetiletý Harry podržet krajtě hlavu, marně snažil nedat na sobě znát, že se plazů bojí. Přeci jen jde o třetího největšího hada na světě a drobeček, kterého měli bratři kolem sebe omotaného, měřil dva a půl metru.

Vezmi si zrzavého hada, radil William bratrovi

Pak ošetřovatelé vystrašeného škrtiče od britských následníků trůnu převzali zpět a oznámili, že na jejich počest pojmenují dva malé hádky. William si vybral krajtu a řekl Harrymu: "Ty si vezmi tu pakobru východní. Je stejně zrzavá jako tvoje vlasy."

Starší syn prince Charlese je patronem britské charity, která přírodní rezervaci poblíž botswanského hlavního města Gabarone podporuje. William a Harry se tu zastavili cestou do Jihoafrické republiky, kde budou sledovat zápas světového fotbalového šampionátu mezi Anglií a Alžírskem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama