Záhadné planety Tiamat a Nibiru

16. června 2010 v 21:14 |  tajemno
PLANETY TIAMAT A NIBIRU
Nase Zeme byla puvodne cca 2x vetsi, nachazela se na obezne draze mezi Marsem a Jupiterem a nazyvali ji Tiamat. Zminena sporna planeta Nibiru, ktera dle tabulek i dnesni vedy obiha v opacne orbitalni draze nez ostatni nase planety a zahadne pendluje mezi nasim Sluncem a hviezdou Siria B kazdych 3600let (a zrovna dnes je v nasi soustave a priblizuje se k Zemi), se dle tabulek pred miliardami let kapku nabourala s Tiamat. Rozdelila ji na 2 poloviny: 1. kompaktni narazem odletela a zaujala misto mezi Venusi a Marsem, a stala se tak nasi Zemi. 2. se rozbila na miliony asteroidu a dnes vytvari zminovanej asteroidovej pas mezi Marsem a Jupiterem.
Nase nynejsi civilizace je na Zemi uz ve skutecnosti 4., a prave o ni pojednavaji Thoth+tabulky. O predeslych trech civilizacich (cyklech) nejsou pry dostupne ani zaznamy v akashi (astralni knihovna Zeme), ani archeologicke stopy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ladislav Háva Ladislav Háva | E-mail | 5. února 2013 v 16:24 | Reagovat

Tento text je úplný nesmysl. Jedině zmínka o třech  zničených civilizacích má své reálné jádro a tím jsou Mayské pověsti, kde se vypráví o čtyřech zaniklých sluncích, tedy generacích. My žijeme nyní v pátém slunci. Mars není žádná planeta. Je to jen měsíc neznámé planety, která se rozpadla. Napsal jsem o tom knihu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama